Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniu 12 grudnia 2020r. w Skorogoszczy odbył się I Memoriał w podnoszeniu ciężarów upamiętniający wybitnego działacza sportowego Władysława Czaczki. Zwycięzcą zawodów został brązowy medalista Mistrzostw Świata z 1985 r. Piotr Krukowski, który wyrwał 90 kg i podrzucił 105 kg. Drugie miejsce zajął Waldemar Klityński. Na najniższym stopniu podium stanął srebrny medalista olimpijski z Barcelony Krzysztof Siemion. Sędzią głównym memoriału był Mateusz Kopeć.

Zawody sprawnie przeprowadzili działacze sekcji podnoszenia ciężarów LZS Skorogoszcz z Władysławem Górką na czele. Organizatorom i zawodnikom gratulujemy.