Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W Skopje (Macedonia Północna) w dniach 17-23 maja 2021 roku odbyły się bardzo emocjonujace Mistrzostwa Europy Młodzieżowców U-23. Turniej okazał się wielkim sukcesem polskiej kobiecej reprezentacji prowadzonej podczas imprezy przez trenera z Namysłowa Marcina Marcinkiewicza. Polskie zawodniczki wywalczyły, aż 7 medali indywidualnych i w klasyfikacji drużynowej uplasowały się na trzecim miejscu w Europie tylko za takimi potęgami w zapasach jak Ukraina i Rosja. Po brązowe medale

w zawodach w olimpijskich kategoriach wagowych sięgnęły namysłowianki Alicja Czyżowicz (53 kg) oraz Ewelina Ciunek (68 kg). Nasze zapaśniczki na macie zaprezentowały się znakomicie, a w przypadku Eweli możemy nawet mówić o niedosycie. W ¼ finału w rewelacyjnym dla kibiców i jednym z najlepszych podczas całych zmagań na macedońskich matach pojedynku z Rosjanką, namysłowianka doznała nieznacznej porażki na punkty 13:15 po małych błędach, ale trzeba zaznaczyć, że i sędziowie „swoje dołożyli”. W walkach o brązowe medale Ala po bardzo ciężkim i wyrównanym boju wygrała 2:1 na punkty z reprezentantką Węgier, pokazując ogromny charakter i wspaniałe obrony. Natomiast Ewelina wyraźnie podrażniona wcześniejszym niepowodzeniem wręcz „zdemolowała” uznaną zawodniczkę z Francji, wygrywając przy swoim wysokim prowadzeniu punktowym przed czasem przez położenie na łopatki. Arbitrem podczas rywalizacji najlepszych europejskich zapaśników i zapaśniczek był członek Zarządu Opolskiego Zwizku Zapaśnieczego Bartosz Dorociak.
Gratulujemy!

Mistrzostwa Europy w zapasach SkopjeShow Gallery