Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

W dniach 9-10 października 2020 roku w Krotoszynie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. Turniej w tej odmianie zapasów odbył się już po raz LXXIII. Kolejny medal zdobył Radosław Marcinkiewicz LKS Orzeł Namysłów - etatowy medalista tej imprezy i reprezentant Polski. Tym razem rywalizujący w olimpijskiej kat. wag. do 86 kg Radek musiał zadowolić się „tylko” srebrnym medalem. W walce finałowej nieznacznie na punkty 1-4 uległ po raz pierwszy w długiej karierze koledze z reprezentacji Sebastianowi Jezierzańskiemu z LKS „Dąb” Brzeźnica.

Mistrzostwa Polski w zapasach 2020Show Gallery

Dla zawodnika LKS Orzeł Namysłów jest to już 13 medal krajowego czempionatu wśród seniorów mimo braku występów w kilku mistrzostwach z powodów zdrowotnych.
Imponujący medalowy dorobek Radosława Marcinkiewicza z Mistrzostw Polski Seniorów wygląda następująco: